23
آوریل

آموزش VOIP را از کجا شروع کنیم؟

? آموزش VOIP را ازکجا شروع کنیم ؟ ما در این مقاله شما را به درستی راهنمایی می کنیم. پس با ما همراه باشید. اگر قصد دارید آموزش ویپ را حرفه ای در پیش بگیرید در ابتدا باید با مفهوم VOIP آشنا شوید. VOIP مخفف Voice Over IP و به معنای انتقال صدا بر بستر شبکه می باشد. این بدان معناست که برای شروع یادگیری VOIP نخست باید اطلاعات خود را در زمینه شبکه تکمیل کنید. شما در این حرفه می توانید یک مهندس فنی VOIP و یا یک مهندس فروش VOIP حرفه ای شوید. این به علاقمندی شما بستگی دارد که تمایل دارید یک متخصص نصب و راه اندازی مرکز تلفن VOIP باشید و یا فروشنده حرفه ای سیستم تلفنی VOIP. اما ما پیشنهاد می کنیم که اگر شخصیت فروش دارید هم نحوه راه اندازی مرکز تلفن ویپ را فرا بگیرید و هم با یادگیری اصول مهندسی فروش VOIP این محصول را به راحتی به بازار عرضه کنید و به آسانی به مشتریان خود بفروشید و از این طریق درآمدی عالی برای خود رقم بزنید.

آموزش مهندسی فروش VOIP :

مهندس فروش VOIP فردیست که پس از گذراندن دوره آموزشی مهندسی فروش VOIP ضمن برخورداری از دانش و آگاهی کافی از تکنولوژی VOIP ، شناخت دقیق از انواع سخت افزارها و نرم افزارهای این تکنولوژی و توانایی ارائه راه کارها و استراتژی های مناسب برای پیاده سازی سیستم تلفنی VOIP ، با تکیه بر دانش و مهارت های فروش ، فنون مذاکره و اصول و قواعد متقاعد سازی ، توانایى معرفى شایسته این محصول را داشته و فروش خود را نهایی می سازد. برای یادگیری اصول و فنون فروش مرکز تلفن ویپ باید دوره آموزشی مهندسی فروش VOIP را گذرانده و مهارت های خود را در این زمینه تقویت کنید. با مراجعه بخش آموزش VOIP در منوی سایت میتوانید اطلاعات کامل تر از این دوره آموزشی دریافت کنید. ما به کمک خودتان شما را مهندس فروش VOIP می کنیم.

آموزش مهندسی فنی VOIP :

اگر قصد دارید متخصص نصب و راه اندازی مرکز تلفن ویپ شوید مراحل زیر را باید طی کنید :

? قدم اول : جهت حضور در دوره های آموزش ویپ حداقل گذراندن دوره آموزشی شبکه +Network به منظور یادگیری مفاهیم و اصول اولیه شبکه های کامپیوتری نیاز خواهد بود. اولین قدم جهت آشنایی با تکنولوژی VOIP و به طبع یادگیری نحوه پیاده سازی و نصب و راه اندازی سیستم تلفنی VOIP آشنایی با مفاهیم پایه شبکه های کامپیوتری است. در این مرحله باید با انواع شبکه های کامپیوتری، سوئیچ های شبکه، نحوه راه اندازی شبکه های کامپیوتری، پسیو و اکتیو شبکه آشنایی پیدا کرده و اطلاعات کافی کسب کنید. اگر در این زمینه اطلاعات کافی دارید بریم سراغ مرحله بعدی.

آموزش VOIP

? قدم دوم : پس از اینکه با مفاهیم شبکه های کامپیوتری آشنا شدید ، اکنون راحت تر می توانید مفهوم مباحث VOIP را درک کنید. در این مرحله شما باید کار با نرم افزارهای سیستم تلفنی VOIP و نحوه اعمال تنظیمات و پیاده سازی قابلیت های آنها را آموزش ببینید. نرم افزارهای مختلفی جهت یادگیری و استفاده از انها برای پیاده سازی یک سیستم تلفنی ویپ به صورت رایگان وجود دارند که میتوانیم به سیستم تلفنی ایزابل ( Issabel ) و سیستم تلفنی FreePBX اشاره کنیم. سیستم تلفنی ایزابل ادامه دهنده راه سیستم تلفنی الستیکس است که به صورت رایگان و Open Source ارائه می شود و با یادگیری آن به راحتی می توانید انواع پروژه های مرکز تلفن VOIP را راه اندازی کنید. سیستم تلفنی FreePBX نیز یکی دیگر از سیستم تلفنی های قدرتمن VOIP است که با وجود خریداری آن توسط کمپانی سنگوما اما همچنان به صورت رایگان و Open Spurce در دسترس علاقمدان به این سیستم تلفنی قرار دارد.

آموزش ویپ ایزابل

یادگیری کار با این نرم افزارها با تحقیق و بررسی در مورد آنها امکان پذیر بوده ولی بسیار سخت و دشوار! اما گذراندن دوره آموزش VOIP در آموزشگاه های معتبر ، یادگیری شما را تسریع خواهد بخشید. در این مرحله می توایند از متخصصین VOIP و اساتید برتر این حرفه کمک بگیرید و با شرکت در کلاس های آموزش ویپ در بازه زمانی کوتاه تر، اطلاعات کافی از VOIP و راه اندازی مرکز تلفن VOIP توسط این نرم افزارها را کسب کنید. ما در زمینه آموزش ویپ می توانیم شما را یاری کنیم. کافیست با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

? قدم سوم : پیاده سازی سیستم تلفنی VOIP علاوه بر نرم افزار به سخت افزارهایی نظیر گوشی تلفن تحت شبکه ( IPPhone ) ، گیت وی FXO، گیت وی FXS، گیت وی E1، مودم سیپ ترانک و دیگر سخت افزارهای مرتبط نیازمند می باشد. در این مرحله باید این سخت افزارها را شناخته و مهارت برقراری ارتباط آنها با نرم افزار سیستم تلفنی VOIP را بیاموزید. شما باید توانایی کانفیگ و اعمال تنظیمات لازم برای انواع سخت افزارهای VOIP را داشته و در پروژه های متعدد از این سخت افزارها استفاده کنید. بخشی از این مهارت ها را در کلاس های آموزش ویپ یاد می گیرید و بخش دیگر را در مواجه با پروژهای گوناگون تجربه خواهید کرد.

? نتیجه : نهایتا شما با یادگیری مفاهیم شبکه های کامپیوتری ، آموختن کار با نرم افزارهای سیستم تلفنی VOIP ، آشنایی با انواع سخت افزارهای مرتبط با این سیستم و از همه مهمتر کسب تجربه به مرور زمان ، یک فرد حرفه ای در پیاده سازی سیستم تلفنی VOIP خواهید شد‌.

درآمدزایی با یادگیری نصب و راه اندازی سیستم تلفنی VOIP

بازاری گسترده، سودآور و پربازده در پیش روی افرادیست که با سپری کردن دوره های آموزش VOIP ، دانش نصب و پیاده سازی مرکز تلفن ویپ را فرا می گیرند. برای چندین سال، شرکت ها و سازمان ها از سانترال های آنالوگ برای ایجاد داخلی های تلفنی و مدیریت تماس های ورودی و خروجی خود استفاده می کردند. با ظهور تکنولوژی VOIP نسل جدیدی از مرکز تلفن ها که اغلب با نام هایی نظیر مرکز تلفن تحت شبکه، مرکز تلفن ویپ و یا سیستم تلفنی ویپ شناخته می شوند، پدید آمدند و به جایگزینی مطمئن برای سالنترال های آنالوگ تبدیل شدند.

همچنان بسیاری از کسب و کارها نظیر انواع شرکتها، سازمان ها و فروشگاه ها از سانترال های آنالوگ استفاده می کنند. بسیاری از مدیران این کسب و کارها هیچگونه اطلاعی از سیستم تلفنی ویپ، مزایا و کاربردهای آن ندارند. یک بازاریابی هدفمند و اصولی می تواند آنها را برای تعویض سانترال و راه اندازی سیستم تلفنی VOIP تشویق و ترغیب کند. بنابراین افرادی که بتوانند دوره های آموزش VOIP نظیر مهندسی فنی VOIP و مهندسی فروش VOIP را سپری کنند، با مجهز شدن به دانش فنی و دانش فروش سیستم تلفنی ویپ به درآمدی عالی دست پیدا خواهند کرد.

در صورتی که علاقمند هستید به صورت حرفه ای وارد این حرفه شوید و آموزش های لازم نظیر آموزش فروش مرکز تلفن VOIP ، آموزش فنی VOIP ، آموزش های سخت افزاری ، نرم افزاری ، اصول مدیریت پروژه ، فنون بازاریابی ، جذب مشتری و غیره را فرا بگیرید در دوره های آموزش VOIP ویپ دان شرکت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

امیدواریم مطالب این مقاله در رابطه با نحوه یاگیری و آموزش VOIP مورد توجه شما قرار گرفته باشه. جهت مشاهده و مطالعه سایر مقالات ما به بخش مقالات سایت مراجعه فرمایید.❤️

آموزش ویپ