20
آوریل

مزایای خط سیپ ترانک برای مشاغل چیستند ؟

قبل از پرداختن به مزایای خط سیپ ترانک ، شما را با این خطوط کمی آشنا می کنیم. خطوط سیپ ترانک نسل جدید خطوط تلفنی هستند که بر روی بستر شبکه و با پروتکل SIP کار می کنند. SIP یکی از پروتکل های ارتباطی VOIP و ترانک هم مفهومی به معنای ایجاد بستر برای برقراری چند تماس همزمان دارد. این خطوط توسط شرکت مخابرات به صورت شماره ها 4 رقمی ، 5 رقمی یک طرفه و 8 رقمی دو طرفه ارائه می گردد. البته در سال های اخیر شرکت هایی نظیر آسیاتک و شاتل و چند شرکت دیگر موفق به دریافت پروانه FCP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شدند و خط سیپ ترانک و سیپ فون ارائه می نمایند. اما آنچه در این مقاله مورد نظر ما هست خطوط سیپ ترانک مخابرات می باشد. که در مقاله مربوط به معرفی خطوط سیپ ترانک میتوانید به صورت کامل تر با این خطوط آشنا شوید.

 مهمترین مزایای خط سیپ ترانک :

? کیفیت صدای عالی نسبت به خطوط تلفنی آنالوگ به سبب استفاده از تکنولوژی ویپ

? امکان برخورداری از تعداد تماس های همزمانی بیشتر از یک تماس بر روی یک سر شماره و عدم اشغالی خط

? برندسازی سازمانی و کسب اعتبار با دریافت شماره های 5 رقمی

? امکان جا به جایی خطوط در نقاط مختلف شهر بدون تغییر در شماره

خطوط سیپ ترانک زمینه را برای مدیران و صاحبان مشاغل فراهم آورده تا با خریداری این خطوط نگرانی های حاصل از اشغالی خطوط تلفن و از دست رفتن مشتریان را برطرف کند. در یک لحظه حداقل 30 تماس همزمانی بر روی این خطوط دغدغه های اکثر مدیران مشاغل که تبلیغات سراسری دارند و رضایتمندی مشتریان نیز برایشان اهمیت دارد را کم خواهد کرد.

در این میان راه اندازی سیستم تلفنی VOIP گزینه بسیار مناسبی برای استفاده بهینه از این خطوط تلفنی می باشد. امکاناتی نظیر تلفن گویا و صف انتظار تماس به بهترین شکل ممکن تماس های تلفنی را مدیریت می کنند. در صورتی که کلیه کارمندان یک واحد مشغول باشند صف انتظار تماس ، مخاطبین را در صف انتظار قرار داده تا به محض آزاد شدن یک داخلی آنها را به وی متصل کند. این قابلیت به طور قطع می تواند سبب افزایش رضایتمندی مشتریان در واحد های فروش و پشتیبانی گردد. خطوط سیپ ترانک همچنین به راحتی قابل استفاده در انواع سیستم تلفنی های تحت شبکه نظیر سیستم تلفنی ایزابل و freepbx می باشند.

با مراجعه به مخابرات منطقه خود می توانید خط سیپ ترانک را با تعداد تماس های همزمانی مد نظرتان درخواست بدهید.

امیدواریم مطالب این مقاله از مقالات ویپ ( VOIP ) سایت ویپ دان در رابطه با مزایای خط سیپ ترانک مخابرات مورد توجه شما قرار گرفته باشه. جهت مشاهده و مطالعه سایر مقالات ما به بخش مقالات سایت مراجعه فرمایید.❤️

مزایای خظ سیپ ترانک