25
دسامبر

سیستم تلفنی ویپ در فروشگاه ها چه کاربردی دارد ؟


? در این مقاله به کاربرد سیستم تلفنی ویپ در فروشگاه ها می پردازیم. یکی از کسب و کارهایی که امروزه مورد استقبال مردم جامعه قرار گرفته است فروشگاه های مواد غذایی به خصوص فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای می باشند

دریافت سفارشات به صورت تلفنی و ارسال رایگان برای مشتریان به یکی از انواع خدمات رایج و مرسوم و البته مهم و موثر در افزایش فروش این مجموعه ها تبدیل شده و از این رو برخورداری از یک سیستم تلفنی قدرتمند با امکانات کاربردی در این فروشگاه ها امری ضروری و حائز اهمیت است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی سیستم تلفنی تحت شبکه VOIP ، سیستمی قدرتمند با امکانات و قابلیت های گوناگون ، جایگزینی مناسب برای دستگاه های سانترال آنالوگ قدیمی بوده که علاوه بر افزایش رضایتمندی مشتریان ، تکریم ارباب رجوع و مدیریت کارمندان ، افزایش فروش و بهره وری مجموعه را به دنبال خواهد داشت
این سیستم با ایجاد صف انتظار تماس ، کلیه تماس های ورودی همزمان را با هدف جلوگیری از ، از دست رفتن تماس ها ، در صف انتظار قرار داده و تا زمان آزاد شدن داخلی اپراتور مربوطه ، آنها را از تعداد افراد منتظر در صف و زمان انتظار حدودی مطلع خواهد کرد.

قابلیت برقراری ارتباط سیستم تلفنی VOIP با نرم افزارهای CRM ، نرم افزارهای فروشگاهی و باشگاه مشتریان ، امکان ارائه خدمات ویژه به مشتریان وفادار نظیر عدم ورود به صف انتظار به هنگام تماس با فروشگاه و برقراری تماس مستقیم با اپراتور و برخورداری از امکانات متنوع و کاربردی دیگر را فراهم می سازد.

فروشگاه های زنجیره ای به واسطه استفاده از سیستم تلفنی VOIP امکان برقراری ارتباط تلفنی داخلی بین شعب و دفتر مرکزی را خواهند داشت.

گزارش گیری از تماس های ورودی و خروجی ، ضبط مکالمات تلفنی ، صندوق صوتی ، کنفرانس تصویری ، کنفرانس صوتی و تلفن گویا از دیگر امکاناتیست که این سیستم در اختیار فروشگاه ها قرار خواهد داد.

امیدواریم مطالب این مقاله در رابطه با کاربرد ویپ در فروشگاه ها مورد توجه شما قرار گرفته باشه. جهت مشاهده و مطالعه سایر مقالات ما به بخش مقالات سایت مراجعه فرمایید.❤️