03
فوریه

کاربرد ویپ در آژانس های مسافرتی

?در این مقاله قصد داریم به کاربرد ویپ در آژانس های مسافرتی بپردازیم. ارتباط تلفنی از مهمترین راه های ارتباطی آژانس های مسافرتی با مشتریانشان است. از این رو برخورداری از یک سیستم تلفنی قدرتمند با امکانات و قابلیت های ویژه در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان ، مدیریت دقیق کارکنان و ارائه خدمات ویژه به مشتریان لازمه این مجموعه ها می باشد.

کاربردهای سیستم تلفنی ویپ در آژانس های مسافرتی :

تلفن گویا به عنوان یکی از قابلیت های پرکاربرد سیستم تلفنی VOIP با امکان اپراتوری خودکار مخاطبین را به واحد و کارشناس مربوطه وصل کرده و به کمک اطلاع رسانی خودکار اطلاعیه ها و پیام های آژانس را به گوش مشتریان خود می رساند.
مشتریان معمولا با یک کارشناس در آژانس های مسافرتی در تماس بوده و لذا با پیاده سازی سیستم تلفنی VOIP امکان برقراری تماس مستقیم مشتری با کارشناس مربوطه فراهم می شود.

با یکپارچه سازی این سیستم تلفنی هوشمند با سایر نرم افزارها از جمله نرم افزار CRM به محض تماس مشتری با مجموعه اطلاعات وی برای کارشناس مربوطه پاپ آپ شده و به کارشناس اجازه خواهد داد تا ضمن اطلاع از مشخصات مشتری ، پیگیری های مربوط به او را مشاهده کرده و به لیست پیگیری های او اضافه نماید.

چنانچه تعداد تماس های ورودی آژانس بیشتر از تعداد اپراتورهای پاسخگو باشد ، در این صورت قابلیتی با نام صف انتظار تماس مشتریان را در صف انتظار نگه داشته ، برای آنها موزیک پخش کرده ، آنها را از تعداد افراد منتظر در صف انتظار مطلع کرده و به محض آزاد شدن داخلی یک اپراتور ، به وی وصل می کند. با این قابلیت هیچ تماسی از دست نرفته و نارضایتی مشتریان را نیز در پی نخواهد داشت.

مدیریت مجموعه نیز با دریافت گزارشات تماس و همچنین فایل صوتی مشتریان با کارشناسان آژانس ، از نحوه پاسخگویی پرسنل آگاه شده و در جهت آموزش کارکنان ، جریمه و یا پاداش برای کارمندان خود استفاده خواهد کرد‌. در این زمینه قابلیت نظرسنجی پس از تماس مشتریان با مجموعه نیز به مشتری اجازه خواهد داد تا به نحوه پاسخگویی کارشناس پاسخگو امتیاز داده و مدیر آژانس نیز با بررسی امتیازات کارشناسان تصمیمات لازم را در جهت تشویق و یا تنبیه کارشناسان اتخاذ نماید‌

از دیگر قابلیت های سیستم تلفنی تحت شبکه VOIP برای آژانس های مسافرتی برقراری ارتباط تلفنی داخلی میان دفاتر در نقاط مختلف بوده که موجب کاهش هزینه های تلفنی این مجموعه ها خواهد شد

در پایان لازم به ذکر است در این بخش تنها به بیان برخی از قابلیت های ویژه سیستم تلفنی تحت شبکه VOIP برای آژانس های مسافرتی پرداختیم.

امیدواریم مطالب این مقاله از مقالات ویپ ( VOIP ) سایت ویپ دان در رابطه با کاربرد ویپ در آژانس های مسافرتی مورد توجه شما قرار گرفته باشه. جهت مشاهده و مطالعه سایر مقالات ما به بخش مقالات در منوی سایت مراجعه فرایید.❤️