21
آوریل

یادگیری VOIP را از کجا شروع کنیم ؟

برای یادگیری VOIP از کجا شروع کنیم؟ فناوری VOIP نسل جدید مرکز تلفن ها را پدید اورده است که آنها را با عناوینی همچون مرکز تلفن تحت شبکه ، سیستم تلفنی VOIP ، دستگاه IPPBX و یا مرکز تفلن ابری می شناسیم . امروزه سیستم تلفنی های ویپ با قابلیت های ده ها برابری نسبت به سانترال های آنالوگ به سرعت در حال جایگزینی با سانترال های آنالوگی هستند که سال ها در بازار ایران مورد استقبال مدیران و صاحبان مشاغل قرار گرفته بودند.

پیدایش نسل جدید خطوط تلفنی سیپ فون و سیپ ترانک که مبتنی بر فناوری VOIP هستند و توسط شرکت مخابرات و شرکت های دارای پروانه FCP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به کاربران واگذار می شوند از یک طرف و منسوخ شدن سانترال های آنالوگ در طی سالیان اخیر از سوی دیگر سبب تحولی عظیم در عرصه مرکز تلفن ها گردیده است.

این تحولات نوید به وجود آمدن بازاری بکر با دورنمای چندین ساله را میدهد که میتواند زمینه ساز فرصتی عالی برای علاقمندان به حرفه IT و تجهیزات مخابراتی باشد تا بتوانند در این حرفه فعالیت کنند.

یادگیری voip

علاقمندان به کارآفرینی و اشتغال زایی در زمینه IT و تجهیزات مخابراتی میتوانند سهمی از این بازار را به خود اختصاص دهند. علاوه با این افرادی که علاقمند به مشاغل بازاریابی و فروش هستند و همچنین کارشناسان و تکنسین های فنی و حتی برنامه نویسان میتوانند در عرصه VOIP فعالیت کنند و مشغول به کار شوند

یادگیری VOIP :

VOIP به معنای انتقال صدا بر بستر شبکه می باشد. پس اولین قدم برای یادگیری ویپ و یا بهتر بگوییم اولین قدم برای ورود به حرفه نصب و راه اندازی سیستم تلفنی ویپ یادگیری مفاهیم اولیه شبکه های کامپیوتری می باشد. پس از آن افراد با شناخت انواع نرم افزارهای سیستم تلفنی VOIP نظیر سیستم تلفنی ایزابل ، freePBX و … و همچنین انواع سخت افزارهای مرتبط با VOIP و از همه مهمتر با کسب تجربه در بلند مدت میتوانند به یک فرد حرفه ای در این عرصه تبدیل شوند.

راه اندازی کسب و کار در زمینه سیستم تلفنی ویپ :

کارآفرینان و علاقمندان به اشتغال زایی برای ورود به این حرفه حتما نیاز به مشاوره دارند. حرفه سیستم تلفنی VOIP حرفه ای پر سود و البته کاملا تخصصی بوده و ورود به آن بدون دانش و آگاهی ریسک شکست را بیشتر می کند.

ویپ دان اولین و تنها مرکز تخصصی مشاوره کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار در عرصه سیستم تلفنی VOIP بوده که با انواع مشاوره ها در زمینه های گوناگون نظیر آموزش های  سخت افزاری و نرم افزاری ، مشاوره های بازاریابی و فروش محصولات ویپ ، استخدام و آموزش کارشناسان فروش و فنی ، تجزیه و تحلیل بازار و شناخت رقبا و همچنین تدوین روش های اجرا و کنترل پروژه با افتخار آمادگی دارد راهنما و مشاوره شما برای ورود به این حرفه باشد.

امیدواریم مطالب از مقالات ویپ ( VOIP ) سایت ویپ دان در رابطه با یادگیری VOIP و کارآفرینی در سیستم تلفنی VOIP مورد توجه شما قرار گرفته باشه. جهت مشاهده و مطالعه سایر مقالات ما به بخش مقالات سایت مراجعه فرمایید.❤️

یادگیری voip