24
آوریل

آشنایی با قابلیت Follow Me در ایزابل

?در این مقاله قصد دارید در رابطه با قابلیت Follow Me در ایزابل صحبت کنیم. یکی دیگر از قابلیت های سیستم تلفنی Issabel قابلیت Follow Me می باشد. برای درک بهتر این قابلیت تصور کنید کارمندی در شرکت خود دارید که داخلی او تحت هر شرایطی باید پاسخ داده شود. برای مثال در صورتی که داخلی وی زنگ خورده و او پشت میز خود نباشد، شما می‌توانید تعدادی از داخلی های دیگر و یا حتی یک یا چند شماره موبایل را در یک لیست قرار داده تا اگر کارمند مورد نظر ، داخلی خود را پاسخ نداد ، تماس به یکی از این داخلی ها و یا شماره موبایل های تعریف شده منتقل گردد.

جهت تعریف قابلیت Follow Me در سیستم تلفنی ایزابل باید به بخش Follow Me وارد شده ، سپس داخلی مورد نظر را انتخاب کرده و تنظیمات لازم را اعمال نمایید.

تنظیمات follow me در ایزابل

برخی از مهمترین تنظیمات موجود در این بخش به شرح زیر می باشد:

? امکان فعال و یا غیر فعال سازی Follow Me برای یک داخلی
? امکان تعریف شماره های داخلی و یا تلفن همراه در لیست Follow Me به تعداد دلخواه
? امکان پخش تماس بین لیست شماره های داخلی تعریف شده در استراتژی های گوناگون ( برای مثال تماس با تمام شماره های تعریف شده در لیست به صورت همزمان انجام شود و یا به ترتیب اولویت لیست )
? امکان تنظیم کردن مدت زمان زنگ خوردن داخلی اصلی فرد مورد نظر
? امکان پخش موزیک برای تماس گیرنده در حالی که سیستم تلفنی به دنبال تماس با شماره های تعریف شده در لیست می باشد.
? امکان انتقال تماس به یک مقصد دیگر ( برای مثال تلفن گویا ) در صورتی که هیچ یک از شماره های تعریف شده در لیست پاسخگو نبودند

اگر علاقمند به یادگیری نصب انواع مرکز تلفن های VOIP و همچنین یادگیری مهارت های فروش سیستم تلفنی ویپ هستید در کلاس های آموزش VOIP ویپ دان شرکت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

امیدواریم مطالب این مقاله در رابطه با قابلیت Follow Me در ایزابل مورد توجه شما قرار گرفته باشه. جهت مشاهده و مطالعه سایر مقالات ما به بخش مقالات سایت مراجعه فرمایید.❤️

follow me در ایزابل