24
آوریل

آشنایی با قابلیت ivr در ایزابل

?به منظور شناخت IVR در سیستم تلفنی ایزابل ابتدا باید بدانیم تلفن گویا ( IVR ) از مهمترین بخش های یک سیستم تلفنی بوده که در قالب یک منوی صوتی به محض تماس مخاطبین با خطوط تلفن شهری برای آنها پخش شده و با قابلیت اپراتوری خودکار به تماس گیرندگان اجازه میدهد با وارد کردن یک شماره ، مستقیما به داخلی مورد نظرشان وصل گردند.

تنظیمات ivr ایزابل

اطلاع رسانی هوشمند از دیگر قابلیت های تلفن گویا در سیستم تلفنی ویپ بوده که به واسطه آن می توانید خدمات شرکت، ساعات کاری سازمان و یا محصولات جدید شرکت را به صورت شبانه روزی به گوش تماس گیرندگان و مخاطبین خود برسانید.

سیستم تلفنی ایزابل دارای یک IVR قدرتمند بوده که شما را در کاهش هزینه های شرکت و افزایش رضایتمندی مشتریان یاری خواهد کرد. جهت تعریف این قابلیت در سیستم تلفنی Issabel باید به بخش IVR مراجعه کرده و تنظیمات لازم را اعمال نمایید.

تلفن گویا در ایزابل

برخی از مهمترین تنظیمات موجود در این بخش به شرح زیر می باشد :

? امکان تعریف تلفن گویا برای هر خط شهری به صورت مجزا
? امکان شماره گیری مستقیم داخلی ها در هنگام اجرای IVR
? امکان تعریف کردن یک مقصد مشخص در صورت عدم انتخاب هیچ یک از گزینه های ورودی هنگام اجرای IVR
? امکان راه اندازی منوی منشی دیجیتال چند زبانه
? امکان راه اندازی منوهای تو در تو بدون وجود محدودیت
? امکان تعریف کردن یک مقصد مشخص در صورت عدم ورود عدد صحیح هنگام اجرای IVR

گذراندن دوره های آموزش سیستم تلفنی Issabel بدون شک شما را در یادگیری سریعتر و اصولی این سستم تلفنی قدرتمند کمک خواهد کرد. میتوانید در بخش آموزش در منوی سایت از دوره های آموزش VOIP مطلع شوید

امیدواریم مطالب این مقاله در رابطه با قابلیت IVR در ایزابل مورد توجه شما قرار گرفته باشه. جهت مشاهده و مطالعه سایر مقالات ما به بخش مقالات سایت مراجعه فرمایید.❤️

ivr در ایزابل